AKCJA SZLACHETNE SERCE

Data: Grudzień 23, 2017

Od 30 listopada do 12 grudnia na terenie naszej szkoły wolontariat szkolny prowadził akcję, „Szlachetne serce”. Celem akcji było przygotowanie przez uczniów oraz ich rodziców prezentu świątecznego dla wylosowanego anonimowego dziecka.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów i ich rodziców ale również kilku nauczycieli z naszej szkoły.

W ramach akcji zrobiono 35 prezentów, które trafiły do najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły oraz Domu Samotnej Matki w Odolanowie.

Wszystkim którzy wzięli udział w Akcji serdecznie dziękuje wolontariat szkolny.

W szczególny sposób słowa podziękowania za pomoc w dostarczeniu darów do Domu Samotnej Matki kierujemy w stronę wolontariuszki Pani Anny Gąsiorek. Za przekazane dodatkowe dary dla ośrodka dziękujemy Pani Justynie Krzyżaniak oraz nauczycielkom naszej szkoły Pani Annie Woźniak, Danucie Adamik, Beacie Grzędzie oraz klasie II B z wychowawcą Panią Ireną Treską.

Wszystkim dobroczyńcom przekazujemy pozdrowienia oraz życzenia świąteczne od siostry Rafaeli, dyrektora Domu Samotnej Matki w Odolanowie.

„Człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, ale przez to czym dzieli się z bliźnim”.

Z okazji świąt życzymy zdrowia, obok niego niech zagości wiara aby z optymizmem uczyć nas patrzeć w przyszłość, tuż obok niech przy świątecznym stole pojawi się nadzieja by świecić  tysiącem blasków a tuż obok niej miłość a ją niczym ziarno zboża, w Nowym Roku 2018 rozdawajcie wszystkim napotkanym na swojej drodze. I bądźcie szczęśliwi.

Wolontariat Szkolny „Pomocna dłoń”.