Godziny konsultacji dla Rodziców 2018/2019

Godziny konsultacji dla rodziców
Adamik Danuta piątek 13.30 – 14.15
Baranowska Maria wtorek 11.45 – 13.30
Bartosik Michał piątek 11.45 – 12.30
Bendkowski Przemysław wtorek 11.45 – 12.30
Brzykcy Karina w godzinach pracy w świetlicy 
Chmielina Katarzyna poniedziałek 11.45 – 12.30
Cieśla Dorota poniedziałek 14.30 – 15.30
Cnotliwa Barbara czwartek 10.50 – 11.35
Dorociak Anna wtorek 10.50 – 11.30
Frąszczak Elżbieta wtorek 11.45 – 12.30
Gabrysiak Agnieszka środa 12.45 – 13.30
Gajny Jan wtorek 9.50 – 10.35
Gołdyn Izabela poniedziałek 10.50 -11.35
Grzegorczyk Kazimiera poniedziałek 13.40 – 14.25
Grzęda Beata poniedziałek 8.55 – 9.40
Hipp Izabela piątek 11.45 – 12.30
Jamrozik Magdalena wtorek 9.50 – 10.35
Jelak-Henschel Renata wtorek 9.45 -10.30
Jędrzejak Małgorzata wtorek 9.00 -9.35
Junyszek Alicja czwartek 12.00 -13.00
Jurczak Barbara wtorek 10.50 – 11.35
Juśkiewicz Maria czwartek 11.45 – 12.30
Kaczmarek Ewa środa 10.00 – 11.00
Kaczmarek Olga wtorek 12.45 – 13.30
Karpińska Anna piątek 9.50 – 10.35
Kędzierska Marzena czwartek 9.50 – 10.35
Kołodziej Magdalena piątek 8.55 – 9.40
Kończewska Patrycja poniedziałek 8.55 – 9.40
Kowalska Magdalena w godzinach pracy w świetlicy 
Krawczyk Katarzyna środa 10.50 – 11.35
Krawiec Alicja w godzinach pracy w świetlicy 
Kurek Anna środa 9.50 – 10.35
Kusińska Magdalena poniedziałek 12.45 – 13.30
Łosiewicz Kinga poniedziałek 8.50 – 9.40
Łukaszewska Katarzyna wtorek 9.50 – 10.35
Łukomska Lucyna środa 13.40 – 14.40
Malinowska-Reszel Donata czwartek 14.30 – 15.30
Marciniak Aneta środa 9.50 – 10.35
Marcinkowska Monika środa 10.50 – 11.35
Matyaszczyk Iwona poniedziałek 10.50 -11.35
Moneta-Molska Małgorzata środa 13.30 – 14.25
Olejnik Łukasz środa 9.50 – 10.35
Olszak Beata środa 13.40 -14.25
Organista Agnieszka  poniedziałek 9.50 – 10.30
Piotrowska Danuta w godzinach pracy w świetlicy 
Potasznik Izabela środa 14.30 – 15.30
Sobczak Martyna wtorek 9.00 – 10.00
Szaroszek Ilona czwartek 9.50 – 10.35
Szczepaniak Małgorzata środa 11.45 – 12.30
Sztukowska Iwona środa 10.50 – 11.35
Szulc Grażyna środa 12.00 – 13.00
Szwarczyńska Iwona piątek 10.50 – 11.35
Szymańska Monika środa 11.45 – 12.30
Szymczak Violetta wtorek 11.45 – 12.30
Telega Natalia środa 11.45 – 12.30
Tomańska Mariola czwartek 10.50 – 11.35
Treska Irena wtorek 8.00 – 8.45
Waleńska Liliana poniedziałek 9.50 – 10.50
Walter Karolina wtorek 10.30 – 11.30
Wawrzyniak Jacek czwartek 13.40 – 14.25
Wawrzyniak Monika poniedziałek 10.50 -11.35
Wojciechowski Łukasz wtorek 13.40 – 14.25
Woźniak Anna wtorek 11.45 – 12.30
Wulbach Dawid poniedziałek 14.25 – 15.10
Zemska Joanna wtorek 12.45 – 13.30