Godziny konsultacji dla Rodziców 2016/2017

Adamik Danuta środa 14.25 – 15.20
Baranowska Maria poniedziałek 11.45 – 12.30
Bendkowski Przemysław czwartek 10.50 – 11.35
Brzykcy Karina w godzinach pracy świetlicy
Cieśla Dorota poniedziałek 14.30 – 15.30
Cnotliwa Barbara czwartek 8.55 – 9.40
Dorociak Anna wtorek 8.55 – 9.40
Frąszczak Elżbieta środa 10.50 – 11.35
Gabrysiak Agnieszka czwartek 11.45 – 12.30
Gajny Jan poniedziałek 9.50 – 10.35
Gołdyn Izabela środa 10.50 – 11.35
Grzegorczyk Kazimiera poniedziałek 14.30 – 15.30
Grzęda Beata poniedziałek 10.50 – 11.35
Hipp Izabela środa 9.50 – 10.35
Jelak-Henschel Renata czwartek 9.35 – 10.20
Jędrzejak Małgorzata czwartek 10.50 – 11.30
Junyszek Alicja w godzinach pracy pedagoga
Jurczak Barbara środa 8.55 – 9.35
Juśkiewicz Maria piątek 9.50 – 10.35
Kaczmarek Ewa poniedziałek 10.50 – 11.35
Karpińska Anna czwartek 9.50 – 10.35
Kędzierska Marzena piątek 10.50 – 11.35
Kołodziej Magdalena środa 12.45 – 13.30
Kowalska Magdalena wtorek 11.50 – 12.35
Krawczyk Katarzyna czwartek 12.45 – 13.30
Krawiec Alicja w godzinach pracy świetlicy
Łosiewicz  Kinga wtorek 9.50 – 10.30
Łukaszewska Katarzyna poniedziałek 10.50 – 11.35
Łukomska Lucyna czwartek 8.00 – 8.45
Maj Arkadiusz czwartek 9.50 – 10.35
Malinowska-Reszel Donata środa 14.30 – 15.30
Marciniak Aneta czwartek 10.50 – 11.35
Marcinkowska Monika czwartek 12.45 – 13.30
Matyaszczyk Iwona czwartek 9.50 – 10.35
Małgorzata Moneta-Molska środa 8.55 – 9.35
Olejnik Łukasz środa 10.50 – 11.35
Olszak Beata piątek 11.45 – 12.30
Organista Agnieszka środa 11.45 – 12.30
Pasiak Lidia wtorek 7.15 – 8.00
Potasznik Izabela czwartek 14.30 – 15.30
Skrzypek Elżbieta czwartek 11.35 – 12.30
Szczepaniak Małgorzata środa 10.50 – 11.35
Sztukowska Iwona wtorek 9.50 – 10.30
Szwarczyńska Iwona środa 9.50 – 10.35
Szymczak Violetta wtorek 12.45 – 13.30
Szymkowiak Maria na bieżąco w świetlicy
Tomańska Mariola wtorek 11.45 – 12.30
Treska Irena piątek 8.00 – 8.45
Urbanowicz Jolanta na bieżąco w świetlicy
Waleńska Liliana wtorek 8.00 – 9.00
Wawrzyniak Jacek poniedziałek 9.50 – 10.35
Wawrzyniak Monika poniedziałek 11.45 – 12.30
Zemska Joanna piątek 10.50 – 11.35
Żerko Martyna poniedziałek 10.50 – 11.35
Szulecka Olga wtorek 12.45 – 13.30