Protokół z posiedzenia Komisji XII Powiatowego Konkursu Plastycznego ,,Świat dziecka w obrazach – Koci świat”

Data: Listopad 23, 2019

21 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się podsumowanie XII Powiatowego Konkursu Plastycznego kl. I-III „Świat dziecka w obrazach”, przebiegającego pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beaty Klimek.

W konkursie udział wzięły 34 szkoły podstawowe z terenu powiatu ostrowskiego.

 Nadesłano 685 prac wykonanych pod kierunkiem dziewięćdziesięciu nauczycieli. Komisja w składzie: Lidia Syryńska – artysta plastyk, Aleksandra Kubica – plastyk, Jakub Godziszewski – artysta plastyk, Iwona Szwarczyńska – artysta plastyk wytypowała 16 prac do równorzędnych nagród oraz 15 prac do równorzędnych wyróżnień, ponadto  59 prac zakwalifikowano do wystawy,  4 prace odrzucono za niezgodność formatu.

WSZYSTKIM  UCZNIOM I NAUCZYCIELOM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE. GRATULUJEMY KREATYWNOŚCI!  PODZIĘKOWANIA DLA NAUCZYCIELI PRZEŚLEMY DO SZKÓŁ.

 

Zapraszamy na podsumowanie konkursu uczniów nagrodzonych  i wyróżnionych prac wraz z opiekunami, 28 listopada 2019 r. o godzinie 13.00, w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim.

 

PRACE NAGRODZONE I WYRÓŻNIONE

  1. KLASY I:

– Agata Kliber SP w Droszewie,

– Adrian Grzesiak SP w Lamkach,

– Bartosz Banasiak SP w Lamkach,                                                                             

– Kacper Zawada SP w Przygodzicach,

– Konrad Kałużny  Ostrów Wielkopolski

– Wanda Ziółkowska  Ostrów Wielkopolski,

– Oliwia Lisewska Ostrów Wielkopolski,

– Joanna Świsulska Ostrów Wielkopolski,

– Maja Kowalczyk  Ostrów Wielkopolski,

          – Piotr Koralewski SP w Lamkach,

 

  1. KLASY II:

– Alicja Bartoszek SP w Droszewie,                                                                                       

– Emilia Gola Ostrów Wielkopolski ,

– Jakub Konieczny Ostrów Wielkopolski

– Stanisław Jankowiak Ostrów Wielkopolski ,

– Mateusz Wojtecki Ostrów Wielkopolski ,

– Constantia Bischoff Ostrów Wielkopolski ,

– Lena Początek  Ostrów Wielkopolski ,

– Jakub Śniegoski  Ostrów Wielkopolski ,

– Wiktor Kaik Ostrów Wielkopolski ,

    – Aleksander Stelmasiński Ostrów Wielkopolski

  1. KLASY III

– Patrycja Połomska SP w Chynowej,

– Nikola Rubas SP w Droszewie,

– Piotr Kłobuch SP w Droszewie,

– Agata Pływaczyk  Ostrów Wielkopolski,

– Martyna Bera  Ostrów Wielkopolski,

– Wojciech Kurek Ostrów Wielkopolski,

– Hanna Szwałek Ostrów Wielkopolski,

– Marcel Mrowiński  Ostrów Wielkopolski

– Antoni Kubica Ostrów Wielkopolski,

– Szymon Pietrasik  Ostrów Wielkopolski,

 

 

PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY

 

wystawa klasy I

Ksawery Żabiuk, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Donata Wieczorek

Matylda Jędroch, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Małgorzata Frąszczak

Zofia Gawłowska, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Małgorzata Frąszczak

Lena Kurkowiak, lat 7

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Irena Treska

Julita Nowak, lat 7

SP w Przygodzicach

nauczyciel: Anita Śledzińska

Maja Rusek, lat 7

SP w Lamkach

nauczyciel: Jerzy Wiśniewski

Helena Pawlak, lat 7

SP w Gorzycach Wielkich

nauczyciel: Katarzyna Duda-Waszak

Bartłomiej Świtała, lat 7

SP 7 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Alicja Baranek

Jan Bednarski, lat 7

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Irena Treska

Łukasz Janecki, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Donata Wieczorek

Samuel Pawełczak, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Małgorzata Młoda

Lena Fibig, lat 7

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Irena Treska

Hanna Piekarz, lat 7

SP 7 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Alicja Baranek

Natasza Żabiuk, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Donata Wieczorek

Marcel Koronowski, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Małgorzata Młoda

Wiktoria Płończyńska, lat 7

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciele: Elżbieta Skrzypek,

Liliana Waleńska

Gracjan Widłowski, lat 7

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciele: Elżbieta Skrzypek,

Liliana Waleńska

Krzysztof Wolski, lat 7

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Irena Treska

Piotr Tomala, lat 7

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Donata Wieczorek

 

 

 

wystawa klasy II

 

Tomasz Sibera, lat 7

SP w Przygodzicach

nauczyciel: Izabela Kempa

Amelia Biała, lat 8

SP w Przygodzicach

nauczyciel: Izabela Kempa

Nikodem Kusy, lat 8

SP w Radłowie

nauczyciel: Iwona Pasternak

Aleksander Strzelczak, lat 8

SP w Wysocku Małym

nauczyciel: Marzena Olek

Jakub Kulas, lat 8

SP w Nabyszycach

nauczyciel: Lucyna Misiek

Alan Karolek, lat 8

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Anna Karpińska

Maja Horyza, lat 8

SP w Radłowie

nauczyciel: Iwona Pasternak

Maciej Beker, lat 8

SP w Droszewie

nauczyciel: Magdalena Kubacka

Marcelina Andrzejewska, lat 8

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Anna Karpińska

Lena Kryszczak, lat 8

SP w Korytach

nauczyciel: Regina Walkowiak

 

Filip Mielnik, lat 8

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciele: Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta-Molska

Lola Bednarski-Leki, lat 8

Publiczna Szkoła Podstawowa Szkół Salezjanek

nauczyciel: Marta Michalak

Julia Gabryś, lat 8

SP w Chynowej

nauczyciel: Maria Zaradna

Alan Hadryś, lat 8

Zespół Szkół w Dębnicy

nauczyciel: Małgorzata Wilczyńska

Lena Weszka, lat 8

Zespół Szkół w Dębnicy

nauczyciel: Małgorzata Wilczyńska

Kinga Urbaniak, lat 8

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciele: Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta-Molska

Helena Kołodziej, lat 8

SP w Chynowej

nauczyciel: Maria Zaradna

Amelia Kola, lat 8

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Anna Karpińska

Amelia Białek, lat 8

SP 7 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Iwona Kasperek

Maria Ampuła, lat 8

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciele: Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta-Molska

 

 

wystawa klasy III

 

Kacper Krysztofiak, lat 9

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Maria Łuczak

Natasza Dułaj, lat 9

SP 7 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Violetta Lebda

Wojciech Leśnierowski, lat 9

SP 7 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Violetta Lebda

Emi Pawłowska, lat 9

SP w Nabyszycach

nauczyciel: Małgorzata Głodek

Anita Pietrzak, lat 9

SP w Czarnymlesie

nauczyciel: Elżbieta Paprocka

         Gabriela Grzegorowska, lat 8

SP w Gorzycach Wielkich

nauczyciel: Dorota Ratajczyk-Lewicka

Andrzej Luboński, lat 9

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Maria Łuczak

Zofia Olejnik, lat 9

SP w Droszewie

nauczyciel: Magdalena Kubacka

Andrzej Żurawicz, lat 9

SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: czy Lebda

Zuzanna Sztukowska, lat 9

SP w Chynowej

nauczyciel: Jolanta Roguszka

Witold Mendera, lat 9

SP w Sieroszewicach

nauczyciel: Danuta Chwiłkowska

Nadia Dźbik, lat 9

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Beata Grzęda

Mikołaj Łakomy, lat 9

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Beata Grzęda

Maja Stodolna, lat 9

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Beata Grzęda

Ksawery Walczak, lat 9

SP w Daniszynie

Nauczyciel: Marzena Walczak

Maria Spaleniak, lat 9

SP w Nowych Skalmierzycach

nauczyciel: Marika Kowalczyk

Liliana Kopa, lat 9

SP w Gorzycach Wielkich

nauczyciel: Agnieszka Kulińska

Szymon Musielak, lat 9

SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim

nauczyciel: Beata Grzęda

Maja Sikora, lat 9

SP w Nowych Skalmierzycach

nauczyciel: Marita Kowalczyk

Maja Belcarz, lat 9

SP 9 w Ostrowie Wielkopolski

nauczyciel: Barbara Szpera