TURNIEJ SKOKU WZWYŻ

Data: Marzec 18, 2014

17 marca w ramach projektu „Rok Szkoły w Ruchu” zespół nauczycieli wychowania fizycznego zorganizował Turniej Skoku Wzwyż. W imprezie tej wystartowało blisko 40 dziewcząt i chłopców. Podzieleni na poszczególne kategorie wiekowe „młodzi sportowcy” rywalizowali skacząc przez poprzeczkę usytuowaną na różnych wysokościach. Po kilku seriach skoków z pośród uczestników wyłoniono zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych a także osobę, która uzyskała najlepszy rezultat tego dnia. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a najlepsi otrzymali medale i puchary.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Dziewczęta klasy IV:

1 miejsce – Karolina Florczak

2 miejsce – Weronika Stefaniak

3 miejsce – Martyna Józefiak

Chłopcy klasy IV:

1 miejsce – Łukasz Kuczmiński

2 miejsce – Mikołaj Bestian

3 miejsce – Mateusz Binek

Dziewczęta klasy V:

1 miejsce – Julia Pastok

2 miejsce – Anna Suchecka

3 miejsce – Wiktoria Działoszyńska

Chłopcy klasy V:

1 miejsce – Adam Chatian

2 miejsce – Hubert Osiewała

3 miejsce – Szymon Bojanowski

Dziewczęta klasy VI:

1 miejsce – Gabriela Plucińska

2 miejsce – Weronika Hipp

3 miejsce – Anastazja Grzyb

Chłopcy klasy VI:

1 miejsce – Mateusz Pałat

2 miejsce – Bartłomiej Fita

3 miejsce – Łukasz Klupś

Najlepszymi zawodnikami zostali: Gabriela Plucińska oraz Mateusz Pałat.